22 mar 2017

Oferta ogrodzen plastikowych jest bardzo szeroka. Można znaleźć w niej różne elemnty ogrodzenia np. sztachety.

Do niedawna były w Polsce niedostępne a już dziś oferta ogrodzeń plastikowych jest bardzo szeroka. Wśród nich możemy wybrać następujące wzory ogrodzeń plastikowych:

Sztachety


Sztachety na ogrodzenia z PCV można nabyć w wielu wzorach. Są i proste i bardziej fantazyjne, a więc zaspokoją każde gusta. Długość dostępnych sztachet każdy klient może sam dobrać w zależności od tego jakie długie sztachety potrzebuje na ogrodzenie. Najczęściej w ofercie można spotkać sztachety plastikowe o długości 80 cm, 90 cm, 100cm, 110 cm i 120cm. Sami też możemy określić przerwę między jedną sztachetą a drugą, nie mniej jednak powyżej 1 cm nie będzie to wyglądało już tak efektownie. Sztachety dostępne są w kilku systemach ogrodzeniowych oraz w kliku wersjach kolorystycznych. Zastosować możemy je zarówno na ogrodzenia jak i na balustrady.

Deski PCV


Deski PCV wytwarzane są z pełnego plastiku. Swoim wyglądem najbardziej chyba przypominają naturalne deski drewniane. Swoją wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne "biją na głowę" naturalne deski z drewna. Dodatkowym atutem jest to, że deski PCV można wykonać na dowolną długość według złożonego zamówienia. Plastikowe deski nadają się nie tylko na ogrodzenia ale także np. na balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławki, stoły czy krzesła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.